MARKON

30 ROKOV KVALITY

OD ZÁMOČNÍCTVA PO PORSCHE

Naša spoločnosť vznikla v roku 1989.

Pred takmer tromi desiatkami rokov sme začínali ako malá zámočnícka firma. O sedem rokov neskôr, v roku 1996, sme spustili výrobu riešení na mieru. Okrem toho sme sa zaoberali aj vývojom automatických brán, reklamných tabúľ, alebo realizáciou schodísk.

Od roku 2005 sme začali vyvíjať konštrukcie a skladové riešenia pre automobilový priemysel. O štyri roky neskôr, v roku 2009, sme spustili spoluprácu s firmou Studio Designo, ktorá nám umožnila výrazne vylepšiť technické a vizuálne riešenie. Odvtedy sme sa stali partnermi veľkých firiem ako Automotive s.r.o alebo subdodávateľa pre Porsche.

Pred Po

1989

Vznik spoločnosti MARKON.

1996

Začiatok zákazkovej výroby.

2009

Vznik spolupráce so Studio Designo.

2012

Spolupráca s SAS Automotive s.r.o.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIA

Realizácia projektu od začiatku, až do konca

„Riadime sa heslom: Zákazník na prvom mieste.”

Martin Marček

Konateľ

„Veľkým plusom našej spoločnosti je schopnosť riešiť problémy a potreby klientov od úplného začiatku až po koniec. Po zadaní požiadavky začneme vyvíjať systém, konštrukciu alebo komponent. Zavádzame nové technológie a neustále modernizujeme naše postupy. Ďalším krokom je realizácia, ktorú vykonávajú naši odborní zamestnanci a následná montáž vo vašej výrobnej hale alebo skladových priestoroch. Prídavnou hodnotou je finálny dizajn, výrazne sa líšiaci od štandardne vyrábaných výrobkov.”

DODANIE 24/7 PRE SEGMENT JUST IN TIME

Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.